
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 0041
Противоударная сумка для Блюетти / Bluetti EB55 с демпфером, мультикам
1 895 ₴
Показать оптовые цены+380 (99) 343-10-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка для перенесення, зберігання та транспортування зарядної станцїії Блюєтті / Bluetti EB55.
Може бути пошита в наступних кольорах: чорний, койот, піксель ММ 14, мультикам.
Сумка виконана з 1000D Cordura (внутрішня частина поліестер 600D), тканина не світиться, перевіряли. Посилена блискавка 10 мм max zipper, пластикова фурнітура woojin, ременні стрічки та окантовка - поліамід.
У кришці, дні, та по периметру сумки стоїть ущільнювач (поліфом) 10 мм.
Сумка була спроєктована так, щоб зарядною станцією можна було користуватися не виймаючи з сумки. Кришки (центрального та бокових входів) у відкритому положенні виконують функцію козирків. У бокових кришках є додаткова фіксація та регулювання кута нахилу.
Розміри: Д 30xШ 22xВ 22
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SNAP |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Cordura |
| Вес | 1 кг |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Узоры и принты | Мультикам |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 22 см |
| Высота | 20 см |
- Цена: 1 895 ₴






